  • DSC1101CM5-027.0000
DSC1101CM5-027.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1101CM5-027.0000
HK JDW NO:
536-DSC1101CM5-027.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1101CM5-027.0000
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    DSC1101
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    CMOS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm