  • DSC1101CL1-125.0000
DSC1101CL1-125.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1101CL1-125.0000
HK JDW NO:
536-DSC1101CL1-125.0000
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1101CL1-125.0000
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm