  • DSC1101BM1-100.0000
DSC1101BM1-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1101BM1-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1101BM1-100.0000
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1101BM1-100.0000
    Select All
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    100MHz