  • DSC1033DI1-044.0000T
DSC1033DI1-044.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033DI1-044.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1033DI1-044.0000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033DI1-044.0000T
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    44MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    4mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Max Supply Current
    4mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm