  • DSC1033DI1-030.0000T
DSC1033DI1-030.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033DI1-030.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1033DI1-030.0000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033DI1-030.0000T
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Pbfree Code
    yes
    3 (168 Hours)
  • Termination
    Solder
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 7/13 INCH
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    3mA
  • Max Duty Cycle
    55 %
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm