  • DSC1033CI1-064.0000
DSC1033CI1-064.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033CI1-064.0000
HK JDW NO:
536-DSC1033CI1-064.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033CI1-064.0000
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    4mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    4mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm