  • DSC1033BI2-032.7680
DSC1033BI2-032.7680
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033BI2-032.7680
HK JDW NO:
536-DSC1033BI2-032.7680
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033BI2-032.7680
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Max Supply Current
    3mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm