  • DSC1033AI2-133.0000
DSC1033AI2-133.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033AI2-133.0000
HK JDW NO:
536-DSC1033AI2-133.0000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Description:
Quantity:
In Stock : 60
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033AI2-133.0000
    Select All
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Mount
    Standard, Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
    3 (168 Hours)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    133MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    133MHz