  • DSC1033AI2-075.0000
DSC1033AI2-075.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033AI2-075.0000
HK JDW NO:
536-DSC1033AI2-075.0000
Package:
4-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033AI2-075.0000
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    4mA Typ
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    75MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm