  • DSC1030DC1-010.0000T
DSC1030DC1-010.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1030DC1-010.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1030DC1-010.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1030DC1-010.0000T
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1030, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1μA
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm