  • DSC1004DI2-025.0000T
DSC1004DI2-025.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1004DI2-025.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1004DI2-025.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1004DI2-025.0000T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1004
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    7.1mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm