  • DSC1004AI1-012.0000
DSC1004AI1-012.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1004AI1-012.0000
HK JDW NO:
536-DSC1004AI1-012.0000
Package:
4-VDFN Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
DSC1004AI1-012.0000
  • Package / Case
    4-VDFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1004
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm