  • DSC1001DE1-120.0000
DSC1001DE1-120.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001DE1-120.0000
HK JDW NO:
536-DSC1001DE1-120.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001DE1-120.0000
    Select All
  • Current - Supply (Max)
    8.7mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    8.7mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    120MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm