  • DSC1001CL2-054.0000T
DSC1001CL2-054.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CL2-054.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1001CL2-054.0000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CL2-054.0000T
    Select All
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    54MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    7.1mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    54MHz