  • DSC1001CI2-038.0000
DSC1001CI2-038.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CI2-038.0000
HK JDW NO:
536-DSC1001CI2-038.0000
Package:
4-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CI2-038.0000
  • Package / Case
    4-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.7V~3.6V
  • Frequency
    38MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    10.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm