  • DSC1001BC1-050.0000T
DSC1001BC1-050.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001BC1-050.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1001BC1-050.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001BC1-050.0000T
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    7.2mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm