  • DSA1121DA3-020.0000VAO
DSA1121DA3-020.0000VAO
advertisement
Manufacturer No:
DSA1121DA3-020.0000VAO
HK JDW NO:
536-DSA1121DA3-020.0000VAO
Step5Bar-code shipping tag
DSA1121DA3-020.0000VAO
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSA1121
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm