  • DSA1001DL3-080.0000VAO
DSA1001DL3-080.0000VAO
advertisement
Manufacturer No:
DSA1001DL3-080.0000VAO
HK JDW NO:
536-DSA1001DL3-080.0000VAO
Step5Bar-code shipping tag
DSA1001DL3-080.0000VAO
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.7V~3.6V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    16.6mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm