  • DRB16-128SAE-L018
DRB16-128SAE-L018
advertisement
Manufacturer No:
DRB16-128SAE-L018
HK JDW NO:
795-DRB16-128SAE-L018
Package:
Datasheet:
Description:
10 Rows COMBINATION LINE CONNECTOR Box Black 128 Positions
Quantity:
In Stock : 1256
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
DRB16-128SAE-L018
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Packaging
    Box
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Connector Type
    COMBINATION LINE CONNECTOR
  • Number of Positions
    128
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Color
    Black
  • Number of Rows
    10
  • Operating Supply Voltage
    250V
  • Serviceable
    Yes
  • Height
    76.34mm
  • Length
    125.76mm
  • Width
    58.1914mm