  • DR200D254P40
DR200D254P40
advertisement
Manufacturer No:
DR200D254P40
HK JDW NO:
138-DR200D254P40
Package:
Datasheet:
Description:
DUAL ROW 2.00MM PITCH 40-PIN TO
Step5Bar-code shipping tag
DR200D254P40
  • Package Accepted
    2mm Connector
  • Size / Dimension
    2.000Lx0.900W 50.80mmx22.86mm
  • Number of Positions
    40
  • Pitch
    0.079 2.00mm
  • Proto Board Type
    Connector to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm