  • DR100DR254P18
DR100DR254P18
advertisement
Manufacturer No:
DR100DR254P18
HK JDW NO:
138-DR100DR254P18
Package:
Datasheet:
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 18-PIN TO
Step5Bar-code shipping tag
DR100DR254P18
  • Package Accepted
    1mm Connector
  • Size / Dimension
    0.900Lx0.700W 22.86mmx17.78mm
  • Number of Positions
    18
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Proto Board Type
    SMD to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm