  • DR100D254P16
DR100D254P16
advertisement
Manufacturer No:
DR100D254P16
HK JDW NO:
138-DR100D254P16
Step5Bar-code shipping tag
DR100D254P16
  • Package Accepted
    1mm Connector
  • Size / Dimension
    0.800Lx0.700W 20.32mmx17.78mm
  • Number of Positions
    16
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Proto Board Type
    Connector to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm