  • DPCI-204-1203MG
DPCI-204-1203MG
advertisement
Manufacturer No:
DPCI-204-1203MG
HK JDW NO:
732-DPCI-204-1203MG
Package:
Datasheet:
DPCI-204-1203MG
Description:
Quantity:
In Stock : 12834
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DPCI-204-1203MG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Compact PCI®
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    DPCI (350W)
  • Published
    2000
  • Size / Dimension
    6.34Lx1.59W x 5.06 H 161.0mmx40.4mmx128.5mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    200W
  • Number of Outputs
    4
  • Approval Agency
    CE, CSA, EN, TUV, UL
  • Efficiency
    75%
  • Voltage - Input (Max)
    72V
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Current - Output (Max)
    25A 25A 5.5A 500mA
  • Voltage - Output 2
    3.3V
  • Voltage - Output 3
    12V