  • DO5040H-333MLB
DO5040H-333MLB
advertisement
Manufacturer No:
DO5040H-333MLB
HK JDW NO:
3194-DO5040H-333MLB
Package:
Datasheet:
DO5040H-333MLB
Step5Bar-code shipping tag
DO5040H-333MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 9 hours ago)
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Terminal Finish
    Tin/Silver (Sn96.5Ag3.5)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Construction
    Unshielded
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    33 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    4.5A
  • Frequency - Self Resonant
    10MHz
  • Case/Size Code
    7360
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    37mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    33 µH
  • Height
    12mm
  • Length
    18.54mm
  • Width
    15.24mm