  • DO5022H-782MLD
DO5022H-782MLD
advertisement
Manufacturer No:
DO5022H-782MLD
HK JDW NO:
3194-DO5022H-782MLD
Package:
Datasheet:
DO5022H-782MLD
Step5Bar-code shipping tag
DO5022H-782MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 hour ago)
  • Shape/Size Description
    CYLINDRICAL PACKAGE
  • Series
    DO5022H
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e1
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Construction
    Flat Top
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.018Ohm
  • Case/Size Code
    8864
  • Rated Current-Max
    11A
  • Inductance-Nom (L)
    7.8 µH
  • Self Resonant Frequency
    35MHz