  • DO5010H-472MLD
DO5010H-472MLD
advertisement
Manufacturer No:
DO5010H-472MLD
HK JDW NO:
3194-DO5010H-472MLD
Package:
Datasheet:
DO5010H-472MLD
Step5Bar-code shipping tag
DO5010H-472MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Shape/Size Description
    CYLINDRICAL PACKAGE
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Terminal Finish
    Tin/Silver (Sn/Ag)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Construction
    Unshielded
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    8.4A
  • Frequency - Self Resonant
    40MHz
  • Case/Size Code
    7360
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    14mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • Height
    8mm
  • Length
    18.54mm
  • Width
    15.24mm