  • DO3314-682MLB
DO3314-682MLB
advertisement
Manufacturer No:
DO3314-682MLB
HK JDW NO:
3194-DO3314-682MLB
Step5Bar-code shipping tag
DO3314-682MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 19 hours ago)
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
  • Terminal Finish
    Silver/Palladium/Platinum - with Glass frit
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Construction
    Unshielded
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    6.8 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Current - Saturation
    920mA
  • Case/Size Code
    1313
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    440mOhm
  • Rated Current-Max
    0.8A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    6.8 µH
  • RMS Current (Irms)
    800mA
  • Self Resonant Frequency
    45MHz