  • DLP11RB150UL2B
DLP11RB150UL2B
advertisement
Manufacturer No:
DLP11RB150UL2B
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLP11RB150UL2B
Package:
0504
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLP11RB150UL2B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    SURFACE MOUNT
  • Package / Case
    0504
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e3
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    15Ohm
  • Terminal Finish
    TIN
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Number of Functions
    2
  • Current Rating
    100mA
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    L1.25XB1.0XH0.5 (mm)/L0.049XB0.039XH0.02 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Insulation Resistance
    100MOhm
  • Impedance
    15Ohm
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Rated Voltage
    5V
  • Height
    0.5mm
  • Length
    1.25mm
  • Width
    1mm