  • DLM11SN450HY2L
DLM11SN450HY2L
advertisement
Manufacturer No:
DLM11SN450HY2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLM11SN450HY2L
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet:
DLM11SN450HY2L
Description:
CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLM11SN450HY2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLM11
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Tolerance
    25%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    45Ohm
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    2
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    45Ohm
  • Max DC Current
    100mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.1A
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    880mOhm
  • Impedance @ Frequency
    45Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    5V
  • Height
    500μm
  • Width
    1mm