  • DHS4E4F401MHXB
DHS4E4F401MHXB
advertisement
Manufacturer No:
DHS4E4F401MHXB
HK JDW NO:
535-DHS4E4F401MHXB
Datasheet:
DHS4E4F401MHXB
Description:
DHS 400pF Ceramic Capacitor ±20% N4700 20°C~85°C High Voltage Requires Holder Ceramic
Quantity:
In Stock : 9765
Step5Bar-code shipping tag
DHS4E4F401MHXB
  • Operating Temperature
    20°C~85°C
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Capacitance
    400pF
  • Voltage - Rated DC
    30kV
  • Lead Pitch
    30mm
  • Diameter
    30mm