  • DFN3.66BK50
DFN3.66BK50
advertisement
Manufacturer No:
DFN3.66BK50
HK JDW NO:
775-DFN3.66BK50
Package:
Datasheet:
DFN3.66BK50
Description:
SLEEVING 3.66" ID POLY 50' BLACK
Step5Bar-code shipping tag
DFN3.66BK50
  • Operating Temperature
    -45°C~120°C
  • Length
    50.00' 15.24m
  • Diameter - Outside
    3.750 (95.25mm)
  • Diameter - Inside
    3.660 (92.96mm)
  • Wall Thickness
    0.045 1.14mm