  • DFN2.86BK100
DFN2.86BK100
advertisement
Manufacturer No:
DFN2.86BK100
HK JDW NO:
775-DFN2.86BK100
Package:
Datasheet:
DFN2.86BK100
Description:
SLEEVING 2.86" ID POLY 100' BLK
Step5Bar-code shipping tag
DFN2.86BK100
  • Operating Temperature
    -45°C~120°C
  • Length
    100' 30.48m
  • Diameter - Outside
    2.950 (74.93mm)
  • Diameter - Inside
    2.860 (72.64mm)
  • Wall Thickness
    0.045 1.14mm