  • DFN1.75BK50
DFN1.75BK50
advertisement
Manufacturer No:
DFN1.75BK50
HK JDW NO:
775-DFN1.75BK50
Package:
Datasheet:
DFN1.75BK50
Description:
SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
Step5Bar-code shipping tag
DFN1.75BK50
  • Operating Temperature
    -45°C~120°C
  • Length
    50.00' 15.24m
  • Diameter - Outside
    1.840 (46.74mm)
  • Diameter - Inside
    1.750 (44.45mm)
  • Wall Thickness
    0.045 1.14mm