  • DFN1.59BK100
DFN1.59BK100
advertisement
Manufacturer No:
DFN1.59BK100
HK JDW NO:
775-DFN1.59BK100
Package:
Datasheet:
DFN1.59BK100
Description:
SLEEVING 1.59" ID POLY 100' BLK
Step5Bar-code shipping tag
DFN1.59BK100
  • Operating Temperature
    -45°C~120°C
  • Length
    100' 30.48m
  • Diameter - Outside
    1.680 (42.67mm)
  • Diameter - Inside
    1.590 (40.39mm)
  • Wall Thickness
    0.045 1.14mm