  • DF38086RH10WV
DF38086RH10WV
advertisement
Manufacturer No:
DF38086RH10WV
HK JDW NO:
668-DF38086RH10WV
Package:
PQFP
Datasheet:
Description:
Microcontroller 80 Pin 10MHz PQFP
Quantity:
In Stock : 9230
Step5Bar-code shipping tag
DF38086RH10WV
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    PQFP
  • Number of Pins
    80
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2004
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    10MHz
  • Interface
    I2C, SCI
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    1.8V