  • DF2327BVFBL25V
DF2327BVFBL25V
advertisement
Manufacturer No:
DF2327BVFBL25V
HK JDW NO:
668-DF2327BVFBL25V
Package:
128-BFQFP
Datasheet:
DF2327BVFBL25V
Description:
128KB 128K x 8 FLASH H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series DF2327 128 Pin 25MHz 128-BFQFP
Quantity:
In Stock : 11342
Step5Bar-code shipping tag
DF2327BVFBL25V
    Select All
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    128-BFQFP
  • Number of Pins
    128
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2006
  • Series
    H8® H8S/2300
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Frequency
    25MHz
  • Base Part Number
    DF2327
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Interface
    SCI
  • Memory Size
    128kB
  • Oscillator Type
    Internal
  • Number of I/O
    86
  • RAM Size
    8K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V