  • DF2319EVTE25V
DF2319EVTE25V
advertisement
Manufacturer No:
DF2319EVTE25V
HK JDW NO:
668-DF2319EVTE25V
Package:
100-TQFP
Datasheet:
DF2319EVTE25V
Description:
512KB 512K x 8 FLASH H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series F2319 100 Pin 25MHz 100-TQFP
Quantity:
In Stock : 44
Step5Bar-code shipping tag
DF2319EVTE25V
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Package / Case
    100-TQFP
  • Number of Pins
    100
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2007
  • Series
    H8® H8S/2300
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Frequency
    25MHz
  • Base Part Number
    F2319
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Interface
    SCI
  • Memory Size
    512kB
  • Oscillator Type
    Internal
  • Number of I/O
    70
  • RAM Size
    8K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V