  • DF2148RVTE10V
DF2148RVTE10V
advertisement
Manufacturer No:
DF2148RVTE10V
HK JDW NO:
668-DF2148RVTE10V
Package:
TQFP
Datasheet:
Description:
Microcontroller 100 Pin TQFP
Quantity:
In Stock : 823
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
DF2148RVTE10V
  • Package / Case
    TQFP
  • Surface Mount
    YES
  • Number of Pins
    100
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Vendor Undefined
  • Number of Terminations
    100
  • Subcategory
    Microcontrollers
  • Technology
    CMOS
  • Terminal Position
    QUAD
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Pin Count
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Power Supplies
    3.3/5V
  • Temperature Grade
    COMMERCIAL
  • Speed
    10 MHz
  • Supply Current-Max
    70mA