  • DEP1519BHF-220M
DEP1519BHF-220M
advertisement
Manufacturer No:
DEP1519BHF-220M
HK JDW NO:
738-DEP1519BHF-220M
Package:
Radial, Vertical, 4 Leads
Datasheet:
DEP1519BHF-220M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DEP1519BHF-220M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial, Vertical, 4 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    DEP1519B
  • Size / Dimension
    0.689Lx0.591W 17.50mmx15.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    10A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    10.7mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Current - Saturation
    13.2A
  • Height Seated (Max)
    0.760 19.30mm