  • DEA202450BT-2038A1
DEA202450BT-2038A1
advertisement
Manufacturer No:
DEA202450BT-2038A1
HK JDW NO:
769-DEA202450BT-2038A1
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Description:
FILTER BANDPASS WLAN&BLUETOOTH
Step5Bar-code shipping tag
DEA202450BT-2038A1
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2.45GHz Center
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.25XH0.95 (mm)/L0.079XB0.049XH0.037 (inch)
  • Bandwidth
    100MHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Insertion Loss (dB)
    2.6 dB
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2mm