  • D5PE740M0P3NZ-Z
D5PE740M0P3NZ-Z
advertisement
Manufacturer No:
D5PE740M0P3NZ-Z
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-D5PE740M0P3NZ-Z
Package:
9-SMD, No Lead
Datasheet:
D5PE740M0P3NZ-Z
Description:
Signal Conditioning SAW DUPLEXER BAND XVII 2016 BAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
D5PE740M0P3NZ-Z
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    9-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    9
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2013
  • Series
    D5
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Duplexer
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    740MHz
  • Bandwidth
    12MHz
  • Insertion Loss (dB)
    2 dB
  • Height
    508μm
  • Length
    2.0066mm
  • Width
    1.6002mm