  • D55342M07B21E0RTP
D55342M07B21E0RTP
advertisement
Manufacturer No:
D55342M07B21E0RTP
HK JDW NO:
866-D55342M07B21E0RTP
Datasheet:
D55342M07B21E0RTP
Step5Bar-code shipping tag
D55342M07B21E0RTP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    21kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm