  • D55342K07B499ESWB
D55342K07B499ESWB
advertisement
Manufacturer No:
D55342K07B499ESWB
HK JDW NO:
866-D55342K07B499ESWB
Datasheet:
Description:
Thick Film, 499kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342K07B499ESWB
    Lead, Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    499kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    3.18mm