  • D55342K07B47K0RTP
D55342K07B47K0RTP
advertisement
Manufacturer No:
D55342K07B47K0RTP
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-D55342K07B47K0RTP
Datasheet:
Description:
Thin Film, 47kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342K07B47K0RTP
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm