  • D55342K07B274DPTP
D55342K07B274DPTP
advertisement
Manufacturer No:
D55342K07B274DPTP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342K07B274DPTP
Description:
Thick Film, 274Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342K07B274DPTP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    274Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm