  • D55342H07B180BPWS
D55342H07B180BPWS
advertisement
Manufacturer No:
D55342H07B180BPWS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342H07B180BPWS
Step5Bar-code shipping tag
D55342H07B180BPWS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    180kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm