  • D55342E07B499ERT3
D55342E07B499ERT3
advertisement
Manufacturer No:
D55342E07B499ERT3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342E07B499ERT3
Datasheet:
D55342E07B499ERT3
Description:
499kOhm, 20%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342E07B499ERT3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    499kOhm
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    220μF
  • Ripple Current
    350mA
  • Diameter
    12.5mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm