  • D55342E07B427ARWS
D55342E07B427ARWS
advertisement
Manufacturer No:
D55342E07B427ARWS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342E07B427ARWS
Datasheet:
D55342E07B427ARWS
Description:
427Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342E07B427ARWS
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    427Ohm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm