  • D12394TE20V
D12394TE20V
advertisement
Manufacturer No:
D12394TE20V
HK JDW NO:
668-D12394TE20V
Datasheet:
D12394TE20V
Description:
ROMless H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series D12394 120 Pin 20MHz 120-TQFP
Quantity:
In Stock : 7394
Step5Bar-code shipping tag
D12394TE20V
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    H8® H8S/2300
  • Published
    2004
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    20MHz
  • Base Part Number
    D12394
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • RAM Size
    32K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    4.5V~5.5V