  • CY7C1518V18-200BZC
CY7C1518V18-200BZC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1518V18-200BZC
HK JDW NO:
699-CY7C1518V18-200BZC
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1518V18-200BZC
    165-LBGA
  • Supplier Device Package
    165-FBGA (15x17)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Technology
    SRAM - Synchronous, DDR II
  • Voltage - Supply
    1.7V~1.9V
  • Memory Size
    72Mb 4M x 18
  • Clock Frequency
    200MHz